İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI

Barkot Yangın Güvenlik Sistemleri İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ. iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder. Barkot Yangın Güvenlik Sistemleri İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ.`den satılan her mal 7 gün içerisinde iade alınabilir. 7 gün içerisinde yapacağınız ürün değişimlerinde ve iadesinde ürünleri firmamıza yollamanızdan doğan kargo ücreti iadenin KARGO şirketi aracılığı ile yapılması şartı ile firmamıza aittir

Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:
- Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, etiketlerini tahrip veya yok etmeden orjinal kutusu ile birlikte teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.
- Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş, yırtılmış, kırık ve buna benzer şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
- Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.
- İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde tüm kargo ücretleri firmamıza aittir.
- Tüm ürün değişimlerinde ürünü KARGO ile gönderme şartı ile ücretsiz karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.
- Barkot Yangın Güvenlik Sistemleri İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ.`den kaynaklanacak sorunlu veya yalnış ürün gönderimi gibi durumlarda ürünler, teslimat tarihinden sonra ilk 7 gün içerisinde elimize geçtiği taktirde kargo ücreti ürünün KARGO ile gönderim şartı ile Barkot Yangın Güvenlik Sistemleri İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ. aittir.

ÜRÜN İADE İŞLEMLERİNDE
DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE !


İptal edilen siparişlerinizde; eğer kredi kartı iadesi gerçekleştirilecek ise; kredi kartı işlemleri bankalar birliğinin almış olduğu kararlar ve yasal prosedür gereği 2 ila 7 iş günü içersinde kart hamilinin kredi kartına iade edilmektedir. Bu süreç bankaların tüm üye işyerleri ve bireysel müşterilerine uygulamakta olduğu standart süreç olup; iade işlemleri aynı gün içersinde kredi kartına geri yansıtılmamaktadır. Firmamız ulaşan iade talepleri 24 saat içersinde gerçekleştirilmekte olup, iade sürecinin geri kalan kısmı ise banka tarafından devam etmekte ve sonuçlandırılmaktadır. İşleyiş ve iade süreci hakkında ayrıntılı bilgiyi tüm detayları ile birlikte bankaların müşteri hizmetleri servislerinden öğrenebilirsiniz.

Kredi Kartı
Her türlü kredi kartınızla tek çekim ödeme yapabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 7 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İade
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Barkot Yangın Güvenlik Sistemleri İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ. 7 iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder.

Teslimat
Mesai saatleri içinde, en geç saat 15::00 a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı,kargoya veriliş süreci en geç 2 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturarak, ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.

İADE VE DEĞİŞİM ADRESİ
Barkot Yangın Güvenlik Sistemleri İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ.

ADRES: Organize Deri Yan Sanayi Sitesi Biye Sok. 15. Parsel No:16
Tuzla / İstanbul
TEL: 0216 394 46 51 FAKS: 0216 394 46 65
E-MAIL: info@alevsavar.com